Masterbetting Para Çekme

Popüler sanal bahis sitelerinden biri olan masterbetting para çekme konusunda oldukça çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Kolay ve çok hızlı şekilde çekim talebinizi oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli yöntemleri vardır. Bunun nedeni, sitenin üyeleridir. Çünkü, üyelerinin kendilerine en uygun yöntemi bulmalarını istemeleridir.

Masterbetting Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

İlk olarak, bu yöntemleri sıralamadan önce tüm seçeneklerin güvenli ve hızlı olduğunu belirtmek isteriz. Şimdi sırasıyla bu yöntemlerden bahsedebiliriz. Mesela:

 1. Hemen Havale
 2. New Cepbank
 3. Manuel Havale
 4. Anında Kredi Kartı
 5. All Papara
 6. Hemen Mefete
 7. Payfix
 8. Anında BTC
 9. New QR
 10. PeP
 11. Pay Kredi Kartı
 12. Hemen Vip Papara
 13. Anında QR
 14. Manuel Papara
masterbetting para çekme
Çekim talebinden sonraki yatırıma bonus fırsatı

Masterbetting para yatırma kısmında olduğu gibi çekim kısmında da ondan fazla seçenek mevcuttur. Çünkü, bu yöntemler arasında kendinize en uygun yöntemi bulup çekim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için, kullanıcılar için bir çok kolaylık sağlanmıştır. Çünkü, üyelerin kazançlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerini istiyorlar.

Para Çekim Kuralları

Masterbetting para çekim işlemi yapabilmeniz için bazı kurallar mevcuttur. İlk olarak, bu kurallara uymalısınız. Ondan sonra, çekim talebi verebilirsiniz. Bu kurallar:

 • En önemlisi, Ana para çevrimini tamamlamış olmalısınız.
 • Ek olarak,  bonus kullandıysanız bonus çevrimi tamamlanmış olmalıdır.
 • Aynı üye 24 saat içerisinde sadece 2 kere çekim yapılabilir.
 • İki çekim talebi arasında minimum 6 saat olmalıdır. Ondan sonra, talep verebilirsiniz.
 • Yatırım yaptıktan sonra minimum 2 saat geçmesi gereklidir. Daha sonra, çekim yapabilirsiniz.
 • Üyeler sadece kendi adlarına çekim talebi verebilir. Çünkü, üyelerin güvenliği için
 • Sitede 7 gün ve 24 saat çekim talebi verebilirsiniz.

Masterbetting Para Çekme Limitleri

Masterbetting para çekme limitleri bulunmaktadır. İlk olarak, çekebileceğiniz minimum tutar 100₺ dir. İkinci olarak, tek seferde çekebileceğiniz maximum tutar 10000₺ dir. Son olarak, gün içerisinde çekebileceğiniz maximum miktar 30000₺ dir. Bu kurallara uyduğunuz sürece çekim yaparken hiç bir sorun yaşamazsınız.

Masterbetting Para Ödeme Sistemleri

Şirketin bazı önemli ödeme sistemlerinden bahsetmek istiyoruz. Mesela, siteye üye olduktan sonra yatırımınızı yapıp ve kazanç sağladınız diyelim. İlk olarak, aklınıza gelen paramı güvenli bir şekilde çekebilecek miyim? Bu sorunun cevabı EVET.  Eğer yukarıda bahsettiğimiz para çekim kurallarına uyarsanız sorunsuz şekilde çekim gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sistemleri konusunda sitenin finans birimi çalışmaktadır. Hızlı ve güvenli bir ekip oluşturulmuştur. Çünkü finans ekibi en önemli ekiptir. En popüler ödeme sistemlerinden bahsetmemiz gerekirse bunlar banka havale sistemi, kripto para sistemi ve Papara sistemidir.

Masterbetting para çekme
Havale ve eft yöntemi ile para çekimi yapabilirsiniz

Banka Ödeme Sistemi

Banka aracılığı ile çekim yapmak isterseniz eğer ilk önce bir banka hesabına sahip olmanız gereklidir. Bir hesabınız var ise çekim kurallarına uymalısınız. Daha sonra, çekim verebilirsiniz.

Kripto Para Sistemi

Masterbetting sitesi şu an sadece bitcoin ile ödeme yapmaktadır. Ancak bu yöntemin geliştirilmesi için çalışmalar yürütülmektedir. Daha sonra, bir çok kripto para ile çekim verebilirsiniz. Bitcoin ile çekim yapabilmek için bir bitcoin cüzdanına sahip olmalısınız.

Papara Ödemesi

Papara ile çekim yapabilmek için bir papara hesabınızın olması gereklidir. Bunun için ister papara uygulaması üzerinden ya da web tarayıcısı üzerinden bir hesap oluşturabilirsiniz. Daha sonra, haftanın 7 günü 24 saati çekim yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.